Od ponad dwudziestu lat, na lokalnym, poznańskim rynku działa firma ASKO. Jest to marka rodzinna, która powstała z pasji do tworzenia czegoś niezwykłego i oferowania innym pomocy w zakresie aranżacji wnętrz oraz mebli na wymiar. Obecnie marka obsługuje nie tylko klientów hurtowych, ale i indywidualnych.

Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji na temat tej firmy na stronie internetowej pod adresem: https://askopoznan.pl/.

Najlepsze rozwiązania dla każdego

Firma ASKO od wielu lat oferuje swoim klientom sprzedaż między innymi akcesoriów meblowych oraz płyt. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką jakością oraz szeroką ofertą rozwiązań opartych na najnowszej technologii. Oprócz tego, marka ta świadczy liczne usługi, które mogą zainteresować zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. W trosce o najlepsze wykonanie, firma stara się nieustannie modernizować park maszyn i szkolić pracowników, tak aby dzieła i zlecenia, które wyjdą spod ich ręki były wysokiej jakości.

Oferta firmy ASKO

Firma ASKO zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą między innymi:
– okuć meblowych;
– akcesoriów meblowych (to jest prowadnice do szuflad, zawiasy, drążki i tym podobne);
– profili stalowych i aluminiowych;
– płyt laminowanych;
– luster i szkieł lacobel;
– frontów kuchennych z płyty, lakieru i lacobel.

Warto jednocześnie wspomnieć o tym, że poznańska firma oferuje również klientom indywidualnym i fachowcom usługi, takie jak:
– pomiary;
– montaż;
– formatyzowanie płyt meblowych;
– oklejanie krawędzi;
– projekty mebli, kuchni i zabudowy;
– usługi cięcia lustra, szkła lub płyt.

O firmie ASKO

Firma ASKO powstała w kręgach rodzinnych w 1995 roku. Od tamtej pory nieustannie działa na poznańskim rynku, oferując swoim klientom szeroką ofertę sprzedaży oraz usług. Jak sami właściciele przyznają – starają się podążać za nową technologią, tak aby oferować klientom hurtowym i indywidualnym jak najlepsze rozwiązania. Starają się także współpracować z kontrahentami, by wspólnymi siłami stworzyć wspólny, zgodny z oczekiwaniami projekt.

ASKO to firma, która specjalizuje się w produkcji i tworzeniu mebli na wymiar, systemów drzwi przesuwnych oraz w zabudowie wnęk. Najlepsi pracownicy każdego dnia współpracują z klientami oraz doradzają im w podjęciu najlepszej decyzji. Kontrahenci mogą więc liczyć na kompleksową obsługę oraz pełne wsparcie. Poznańska firma stawia również od samego początku na odpowiednie kwalifikacje i wiedzę swoich pracowników.

Oferta firmy i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: ttps://askopoznan.pl/.