Budowa domu

Czeka Cię budowa domu? U nas znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Proces budowy domu jest długi, pełen niespodzianek.

Budowa domu – wszystko co powinieneś wiedzieć

Masz już działkę i czeka Cię budowa domu? A może dopiero zabierasz się za szukanie działki pod budowę domu?  Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem budowy domu. Poniższe artykuły to efekt naszych dotychczasowych doświadczeń z tematem budowy domu.

Budowa domu | Styczeń 9, 2019

Biologiczne oczyszczalnie ścieków- co warto wiedzieć?

Zdarza się czasami, że stworzenie przyłącza kanalizacyjnego dla danej posesji lub grupy działek jest bardzo drogie, albo wręcz nie jest możliwe. Rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być biologiczne oczyszczalnie ścieków przystosowane do konkretnych warunków. Co warto o nich wiedzieć?

Budowa domu | Styczeń 9, 2019

Budowa domu krok po kroku

Nie ma wątpliwości, że niemal w każdym przypadku budowa domu jest przedsięwzięciem dość kosztownym, złożonym z wielu etapów, które bardzo często są niezmienne. Jak się zatem zabrać za załatwianie wszelkich formalności, aby później uniknąć przykrych niespodzianek? Przede wszystkim warto zajrzeć na stronę www.hogerdom.pl, gdzie znaleźć można ciekawe porady czy cenne informacje.

Budowa domu | Grudzień 21, 2018

Jak przekształcić działkę rolną w budowlaną?

Jesteś właścicielem działki rolnej i chciałbyś przekształcić ją w budowlaną? Nasz poradnik powinien Ci w tym pomóc. Opowiemy krok po kroku, w jaki sposób przekształcić działkę rolną w budowlaną!

Budowa domu | Grudzień 21, 2018

Na co zwrócić uwagę podczas kupna działki pod dom?

Zastanawiasz się nad kupnem działki pod dom? Koniecznie zwróć uwagę na aspekty, o których wspominamy w tym tekście. Zadbanie o poniższe szczegóły pozwoli zapobiec przykrym niespodziankom, które mogą wypłynąć po zakupie.

Budowa domu od początku