Firma ASKO to marka, która każdego dnia stara się podążać za najnowszymi trendami, a jednocześnie spełniać nawet największe wymagania swoich klientów. Marka wykorzystuje również wszystkie dostępne na rynku technologie oraz produkty na miarę XXI wieku.

Za jakością ASKO przemawia między innymi fakt, że firma działa na rynku już od wielu lat, nieustannie poszerzając własne doświadczenie oraz realizując nawet najtrudniejsze zadania. Wszystko to sprawia, że marka posiada rzesze klientów – zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Firma ASKO to firma z Poznania, która kieruje swoją ofertę nie tylko dla klientów prywatnych, jak również i przedsiębiorstw. Wśród nich znaleźć można między innymi sprzedaż hurtową oraz detaliczną półfabrykatów do produkcji mebli, takich jak między innymi:
– płyty laminowane;
– lustra;
– szkło lacobel;
– fronty kuchenne;
– profile stalowe;
– profile aluminiowe;
– akcesoria meblowe.

ASKO świadczy również usługi, takie jak:
– usługi cięcia (lustra, szkła oraz płyty);
– wykonywanie projektów mebli, zabudowy oraz kuchni;
– montaż;
– pomiary;
– oklejanie krawędzi.

Oferta dla każdego

Firma ASKO, która pochodzi z Poznania, serdecznie zaprasza do współpracy klientów nie tylko indywidualnych, ale także osoby oraz przedsiębiorstwa specjalizujące się między innymi w projektowaniu oraz wykończeniu wnętrz oraz sklepy oferujące sprzedaż mebli, bądź też akcesoriów meblowych. Zainteresowani mogą liczyć między innymi na fachową pomoc oraz doradztwo, a także wsparcie od realizacji aż po sam montaż.

Warto również wspomnieć, że ofercie poznańskiej firmy znajdują się także między innymi:
– usługi skierowane do klientów nie tylko indywidualnych, ale również i fachowców, sklepów oraz specjalistów, to jest na przykład montaż, pomiary, oklejanie krawędzi, formatyzowanie płyt meblowych, usługi cięcia szkła, lustra, płyt i tym podobne, wykonywanie projektów mebli, zabudowy oraz kuchni;
– sprzedaż półfabrykatów do produkcji mebli, takich jak między innymi fronty kuchenne, profile stalowe oraz aluminiowe, akcesoria meblowe (prowadnice do szuflad, zawiasy i tym podobne), płyty laminowane, okucia meblowe oraz lustra.

Skontaktuj się z ASKO!

Siedziba firmy ASKO znajduje się w Poznaniu, na ulicy Kolejowej 4. Zainteresowani jej ofertą nie powinni się wahać i czym prędzej skontaktować z marką telefonicznie, mailowo, bądź też osobiście. Więcej na temat kontaktu z poznańską firmą ASKO można znaleźć na stronie internetowej https://askopoznan.pl/.