A.W. Construction to firma świadcząca usługi w zakresie remontów mieszkań, domów jednorodzinnych, czy obiektów użytku publicznego. Oferuje swoje doradztwo, profesjonalne wykonanie oraz zadowolenie klienta.

Kilka informacji o firmie

Firma pochodzi z Zabrza i właśnie tam ma swoją siedzibę. Działa na terenie całego Śląska, a projekty przez nią wykonane są m.in w Katowicach, Mikołowie, Gliwicach, Bytomiu czy Chorzowie, ale także innych miastach aglomeracji.

Dla zainteresowanych projekty, oferta oraz dane kontaktowe znajdują się na jej stronie internetowej. Tam możemy zobaczyć jak wygląda skończona praca, w wykonaniu jej pracowników. Możemy również skonsultować się z osobami z firmy telefonicznie, bądź mailowo.

Oferta

Firma A.W. Construction zajmuje się remontami kompleksowo. To znaczy, że najpierw przygotowuje projekt i kosztorys, następnie pomieszczenia poddawane remontowi, kupuje niezbędne materiały i przechodzi do pracy.

Specjalizuje się we wnętrzach: łazienkach, kuchniach, pomieszczeniach gospodarczych i lokalach użytkowych. Wykonuje wszelkie instalacje hydrauliczne, elektryczne, ogrzewanie oraz wentylację. Zajmuje się podłączaniem sprzętu AGD i składaniem oraz ustawianiem mebli. Oprócz tego zajmuje się pracami wykończeniowymi, czyli montuje podwieszane sufity, kładzie panele, płytki, gładź, tapetuje i maluje.

Na stronie internetowej jest dostępna ciekawa opcja, mianowicie bezpłatna, orientacyjna wycena remontu. Obejmuje ona przybliżony koszt prac do wykonania, na podstawie konsultacji ze zleceniodawcą i inwestorem.

Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Po pierwsze firma posiada wieloletnie doświadczenie i wyszkoloną kadrę pracowniczą, która chętnie doradzi w każdej sytuacji. Trzyma się wyznaczonego na wstępie terminu i działa zgodnie z kosztorysem oraz projektem, dzięki czemu nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach. Firma stawia na wysoką jakość, przy jednoczesnym estetycznym wykonaniu.

Dzięki darmowej wycenie, osoby niezdecydowane szybko i łatwo przekonają się, co do szans powodzenia inwestycji. Warto pamiętać, że wygląd pomieszczeń, w dużej mierze wpływa na ostateczną cenę nieruchomości, dlatego remont może sprawić, że będzie ona dużo więcej warta.

Szybka realizacja i solidne wykonanie, podobnie jak i dla klienta, są dla A.W. Construction najważniejsze. Co istotne firma liczy się z jego zdaniem i stara się umieścić w projekcie każdą możliwą uwagę. Projekt i kosztorys musi być przez niego wcześniej zatwierdzony, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, może on zostać zmieniony.