Niezależnie od tego, czy mamy na uwadze bezpieczeństwo klientów w lokalach gastronomicznych, czy naszych bliskich – w czasie pandemii dbałość o zdrowie przy użyciu zwykłych środków czystości może nie wystarczać. Jakie zalety ma korzystanie z profesjonalnych rozwiązań?

Voigt Produkty – Pozbądź się alergii

Znane powiedzenie mówi, że czysty dom to zdrowy dom. Skuteczne i skondensowane produkty Voigt zapewniają oczekiwany efekt, bez skutków ubocznych.

Substancje zapachowe i inne dodatki w popularnych preparatach mogą powodować alergie lub nasilać jej objawy. Voigt produkty o starannie dobranym składzie to środki czystości, które mogą zwiększyć komfort życia w cenie korzystnej dla budżetu domowego.

Wszystko dla gastronomii

Higiena środowiska pracy to podstawa sprawnie funkcjonujących lokali gastronomicznych. Szeroki wybór produktów Voigt pozwoli ją zachować w jeszcze łatwiejszy sposób.

Środki odtłuszczające, preparaty dezynfekujące oraz płyny do różnych powierzchni są dostępne w wielu wariantach. Produkty przeznaczone do rozpylania pomogą dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Z kolei aktywna piana poradzi sobie z ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

W trosce o bezpieczeństwo dla środowiska przy użyciu preparatów Voigt można przeprowadzić gruntowne sprzątanie bez uwalniania szkodliwych substancji, takich jak fosforany.

Atrakcyjne zestawy produktów

Voigt produkty w kompozycjach dopasowanych do potrzeb klientów wprowadzają intuicyjność i łatwość dokonania zakupu. Wybór zestawu to gwarantowana oszczędność pieniędzy, ale też czasu.

Produkty połączone w jedną przesyłkę skracają czas zakupu oraz oczekiwania na dotarcie do miejsca docelowego. Wszystko po to, aby dbanie o bezpieczeństwo było jeszcze prostsze.

Pomoc dla klienta

Na stronie internetowej voigt.pl każdy może skorzystać z nowatorskich rozwiązań. W zakładce “Kalkulator zużycia produktu” znajduje się pomocne narzędzie. Wystarczy wprowadzić rozmiar powierzchni wymagającej czyszczenia, a serwis poda ilość produktu, którą należy zakupić.

W każdym opisie środków czystości znajdują się czytelne instrukcje, w jaki sposób określić ilość preparatu w proporcji z wodą.